Karayipler, Tropik, Egzotik Mavi Bir Rüyaya Çağırıyor…

0

Muhteşem bir Karayipler deneyimi yaşamak istiyorsanız, The Cruise Line size bu imkanı sunuyor. 6 yıldızlı butik gemi seçenekleri ile, okyanus manzaralı, özel verandalı süitlerde Karayipler’e yolculuk ederken, tatilin huzurunu, keyfini yaşayacaksınız. Okyanusun her an değişen renkli manzarasında seyahat ederken, dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabilir, yoga ve pilates yapabilir, size özel servis personeli ile konforun tadına varabilirsiniz.
St Barts
Klasik bir balayı tatilinden ya da her zaman yaptığınız deniz, kum, güneşten başka bir şeyin olmadığını düşündüğünüz tatilden farklı bir deneyimi The Cruise Line ile Karayipler’de yaşayacaksınız.
The Cruise Line ile deneyimleyeceğiniz Karayipler tatilinizde, Aruba Adasında palmiye ağaçlarının altına uzanarak güneşin tadını çıkarırken, Antigua Adasının tropikal güzellikleri ve tarihi eserleri tatilinize renk katacak. St. Kitts, St. Thomas, St. Barts, Virgin Gorda Adalarında dağların, sıcak kumsalların, zengin mutfak kültürünün sualtı dünyasının keyfine varacaksınız. All inclusive konaklama imkanı ile yolculuğunuz başladığı anda tatil kavramını yeniden tanımlayan The Cruise Line ile Karayipler’de her anı heyecan verici, farklı, keyifli bir deneyim sizi bekliyor.
The Cruise Line’nın 5 yıldız, ultra lüks butik gemilerinde konaklama kişi başı
(per person) 2800 ABD dolarından başlamaktadır.

Balayınız için önerilen çok cazip cruise turlarımızla maviliklerle yeşil doğanın yalınlığının buluştuğu saklı cennetlere gidin, kendinizi şımartın eşinizle çok keyifli yeni hayatınıza başlayın.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Bir Yorum Yazın