Lufthansa’nın Bodrum – Münih Seferleri Başlıyor

0

Lufthansa Türkiye’den Bodrum ile birlikte beş noktaya uçacak.

Lufthansa Alman Havayolları 8 Haziran 2014 tarihinden itibaren Almanya’dan Bodrum‘a tarifeli seferlere başlıyor. Lufthansa’nın Münih‘ten Bodrum‘a haftada bir gün düzenleyeceği sefer sayesinde Münih’ten Pazar günü saat 11.20’de hareket edecek yolcular saat 15.10’da Bodrum‘a ulaşacaklar. Bodrum havalimanından aynı gün düzenlenecek sefer ise saat 15:55’te hareket edecek yolculara saat 17:45’te Münih’e varış olanağı sunacak. Lufthansa Bodrum’dan ortalama 2 saat 50 dakika sürecek yeni uçuşta Airbus 320 tipi uçakları kullanacak.

Lufthansa Türkiye Genel Müdürü Stefan Löcherbach Türkiye pazarının önemini vurgulayarak yeni başlayacak seferlere ilişkin olarak şu yorumu yapıyor: ”Türkiye’deki konumumuzu daha da güçlendirecek yeni bir hizmeti açıklamaktan memnuniyet duymaktayım. 8 Haziran’da başlayacak olan Bodrum seferleriyle Türkiye’ye gidecek veya Türkiye’den Almanya’ya gitmek isteyecek Lufthansa yolcularına daha fazla esneklik sunulmuş olacak.”

Türkiye’deki yabancı havayolları arasında en büyük pazar payına sahip olan Lufthansa’nın Bodrum’dan başlıyacak yeni seferleri ile birlikte Türkiye’den sunacağı sefer sayısı haftada toplam 72‘ye ulaşmış olacak.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Bir Yorum Yazın